Zamieszczony przez: dnia: 5 czerwca 2017

Zdrowie to towar deficytowy, którego nie można ot tak sobie kupić. Na zdrowie pracuje się przez całe życie, już od najmłodszych lat. Wiele do powiedzenia w tym temacie mają rodzice. To im zawdzięczamy pojawianie się dobrych i złych nawyków żywieniowych, a szczególnie tego, co jemy na swojej diecie. Czego nie jeść, aby nie dopadło cię zakwaszenie organizmu?

Przede wszystkim jak ognia wystrzegaj się produktów syntezy chemicznej, produktów wstępnie przetworzonych, a także tych zawierających konserwanty. Warto pamiętać o tym aby spożywać jak najwięcej świeżych produktów takich jak warzywa i owoce. Wskazane jest również picie optymalnej ilości wody, która pomaga w oczyszczaniu naszego organizmu. Pamiętając o tych rzeczach możemy być pewni, że nasz organizm będzie w dobrej kondycji. Jeszcze lepszemu funkcjonowaniu naszego organizmu sprzyja aktywność fizyczna. Ruch na świeżym powietrzu w połączeniu z odpowiednią, zbilansowaną dietą to wręcz gwarancja zdrowego życia.

 

Zamieszczone w: Zdrowe odżywianie

Komentarze

Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj


Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*